- -8%
Refrigerated display case - cm 214.1 x 38 x 25.5 h
TFG-TAPAS10PI
TFG-TAPAS10PI
€1,844.60
€2,005.00
-8%
€1,844.60 Senza tasse
€2,250.41 Con tasse
€2,005.00 Senza tasse
Tax excluded
Shipping times: from 3 days to 15 working days
Counter display - refrigerated display case - Model TAPAS10PI - For dishes - Temperature +3°+5°C - Power W 266 - Static refrigeration - Refrigerant gas R290 - Lighting - Built-in motor - Cm 214.1 x 38 x 25.5 h
Options
+ ACCESSORIES
| Counter display | Model: TAPAS10PI |
| Dimensions | cm 214.1 x 38 x 25.5 h |
| Weight | 48 kg |
| Warranty | 12 months |
| Standard | CE |
| FUNCTIONAL CHARACTERISTICS | |
|---|---|
| Temperature | +3/+5°C |
| Defrosting | Manual |
| Refrigeration | Static |
| Refrigerant gas | R290 |
| Display shelf | cm 176 x 32.5 |
| ELECTRICAL FEATURES | |
|---|---|
| Electric power | W 266 |
| Power supply | 230V/1/50Hz |
| FEATURES | |
|---|---|
| Stainless refrigerated top AISI 304 for displaying ready meals | |
| Sliding doors on operator side as standard | |
| Curved glass that can be opened as standard | |
| LED light protected by anodized aluminum ceiling light fixture | |
| Stainless steel structure |
- *TYPE
- *Vetrina refrigerata*
- *EXPOSURE
- *Con ripiano*
100 Items










.png)
