
- -8%
Refrigerated table - Alzatina - Lavello - N. 2 glass doors - cm 142 x 70 x 115/120 h
T-DIM-TF02MIDPVLAL
T-DIM-TF02MIDPVLAL
€1,827.08
€1,985.96
-8%
€1,827.08 Senza tasse
€2,229.04 Con tasse
€1,985.96 Senza tasse
Tax excluded
Shipping times: from 3 days to 15 working days
Stainless steel refrigerated table AISI 304 - Model TF02MIDPVLAL - Floor with rack and sink - Gastronorm 1/153x32.5) - Ventilate -Temperature 0°+10°C - 2 Glass doors - Dimensions cm 142 x 70 x 115/120 h
Options
+ ACCESSORIES
| PRODUCT INFORMATION | |
|---|---|
| Refrigerated table | THIS DECISION SHALL ENTER INTO FORCE ON THE DATE OF ITS ADOPTION |
| Dimensions product | cm 142 x 70 x 115/120 h |
| Dimensions packaging | cm 147x 74 x 110 h |
| Weight | kg 118 |
| TECHNICAL DATA | |
|---|---|
| Capacity | 310 lt |
| Temperature | 0/+10°C |
| Gas Refrigerant | R404A/R507 |
| Test | +43/65% |
| Electrical absorption | WHEN |
| Power supply | 230V-1P-50Hz |
| GENERAL FEATURES | |
|---|---|
| Glass door n°2 + a neon light | |
| Stainless steel interior and exterior excluding galvanized steel outer bottom | |
| Rounded inner corners | |
| Polyurethane insulation without high pressure injected CFC | |
| Doors with automatic closure and magnetic seal | |
| Front electronic control panel with NTC probe | |
| Ventilated refrigeration | |
| Series extractable and tropical monobloc refrigerant unit | |
| Fully automatic condensing water purification and evaporation | |
| Height adjustable stainless steel feet | |
| Standard equipment: 1 grid in Rilsan GN 1/1 + 2 stainless steel guides L by door | |
| Norma CE | |
| Warranty 12 months |
- *MODEL
- *Tavolo*
- *COLD LINE REFRIGERATION
- * Ventilated *
- *LENGTH
- * from 101 to 200 cm *
- *NUMBER OF DOORS
- *N.2 porte*
- *DRAWERS
- * Without chest of drawers *
- *WORK PLAN
- *Piano di lavoro inox*
100 Items









