

- -8%
Refrigerator cabinet GN 2/1 - Capacity 650 lt - cm 74 x 83 x 201 h
A-TK-AK654TN
A-TK-AK654TN
€977.04
€1,062.00
-8%
€977.04 Senza tasse
€1,191.99 Con tasse
€1,062.00 Senza tasse
Tax excluded
Refrigerated cabinet - ModelAK654TN - Ventilated - GN 2/1 - Energy class D - Climate class 4 - Capacity 650 lt - Power supply 230/1N/50 - Temperature -2 +8 °C - Dimensions cm 74 x 83 x 201 h
Options
+ ACCESSORIES
| PRODUCT INFORMATION | |
|---|---|
| Refrigerated cabinet | AK654TN |
| Product size | cm 74 x 83 x 201 h |
| Internal dimensions | cm 62.4 x 70 x 140 h |
| Packaging dimensions | cm 77x 86 x 207h |
| Weight | kg 120 -kg 135 |
| Origin | Asia |
| TECHNICAL DATA | |
|---|---|
| Capacity | 650 lt |
| Power | Watt 215 |
| Temperature | -2+8°C |
| Food | V230/50Hz |
| Refrigerant | R290 |
| Temperature/Umidity max | +40°C 60HR |
| Energy class | D |
| Climate class | 4 |
| GENERAL FEATURES | |
|---|---|
| Refrigeration Ventilated with anti-corrosion treated fin evaporator with built-in group | |
| Stainless steel internal and external structure | |
| Digital control unit | |
| Door frame with electrical resistance | |
| Automatic evaporation water condensation | |
| Insulation thickness 60 mm | |
| Reversible door with ergonomic handle and removable magnetic seal | |
| Cell with rounded corners | |
| Indoor LED Light | |
| Door closure with key | |
| Adjustable stainless steel feet | |
| Galvanized steel exterior and bottom panels | |
| Standard equipment: 3 plasticized grids GN 2/1 + 3 pairs of guides | |
| Norma CE | |
| Warranty 12 months |
- *TEMPERATURE
- *Positiva*
- *EXPOSURE
- * A colonna*
- *EXHIBITOR CAPACITY
- *From 551 to 650 litres
- *EXTERNAL
- *Acciaio inox*
- *COLD LINE REFRIGERATION
- * Ventilated *
- *TYPE OF EXHIBITORS
- *Gastronomy GN 1/1 - 2/1
- *DOOR
- *Cieca*
100 Items








