


- -8%
Wall display case - With meat hook - Ventilated - Capacity lt 426 - Temperature +3/+5°C - cm 96 x 63.5 x 209.5 h
CHDD-VS10
CHDD-VS10
€5,869.60
€6,380.00
-8%
€5,869.60 Senza tasse
€7,160.91 Con tasse
€6,380.00 Senza tasse
Tax excluded
Wall display case with meat hooks - Model VS10 - Ventilated - Capacity lt 426 - Temperature +3/+5°C - Interior Led light with independent switch - Adjustable shelves n° 1 - Meat hooks n° 6 - Meat bar - Dimensions cm 96 x 63.5 x 209.5 h
| REFRIGERATED DISPLAY STAND | VS10 |
| Dimensions | cm 96 x 63.5 x 209.5 |
| Dimensions interior | cm 89.6 x 54 x 116.5 h |
| Weight | 181 kg |
| FUNCTIONAL CHARACTERISTICS | |
|---|---|
| Temperature | +3° ~ +5°C |
| Hooks | 6 |
| Adjustable feet | 4 |
| Insulation thickness | 30 mm |
| Adjustable shelves | 1 |
| Capacity | lt 426 |
| ELECTRICAL CHARACTERISTICS | |
|---|---|
| Refrigerant | R452A |
| Power | W 1144 |
| Noise level | 56 db(A) |
| FEATURES | |
|---|---|
| With meat hook | |
|
Brown laminate exterior and black painted steel interior
|
|
|
Ventilated refrigeration
|
|
| Automatic defrosting at compressor stop | |
| Temperature control with digital display | |
| LED interior light with independent switch | |
| Panoramic side glass to maximize product view | |
| Separate main switch | |
| Meat bar | |
| Bumper in black color | |
| Energy-saving roll-up curtain at night in gray fabric | |
| 12-month warranty | |
| Standard CE |
- *COLD LINE REFRIGERATION
- * Ventilated *
- *LENGTH
- * from 40 to 100 cm *
- * DEPTH'
- * da 50 a 80 cm *
- *MURAL TYPE
- *For pre-packaged cars-lacticini-produced*
100 Items






 (90 × 50 px).png)

