- -8%
Refrigerated display case - Cm 104.5 x 90 x 43 h
TFG-PLANET3GN1/1
TFG-PLANET3GN1/1
€2,443.52
€2,656.00
-8%
€2,443.52 Senza tasse
€2,981.09 Con tasse
€2,656.00 Senza tasse
Tax excluded
Shipping times: from 3 days to 15 working days
Counter display - Refrigerated display case - Model PLANET3GN1/1 - Temperature +3°C/ +5°C -N. 3 basins GN 1/1 or No. 9 basins GN 1/3 - Front and rear sliding plexiglass closure - Static refrigeration - LED lighting - Power supply single-phase V230 - Power W 340 - Built-in motor - Dimensions cm 104.5 x 90 x 43 h
Options
+ ACCESSORIES
| Counter display | Model: PLANET3GN1/1 |
| Dimensions | cm 104.5 x 90 x 43 h |
| Weight | 67 kg |
| Warranty | 12 months |
| Standard | CE |
| FUNCTIONAL CHARACTERISTICS | |
|---|---|
| Temperature | +3/+5°C |
| Defrosting | Automatic |
| Refrigeration | Static |
| Refrigerant gas | R290 |
| Capacity | n.3 x GN 1/1 or n. 9 x GN 1/3 h 65 mm max |
| ELECTRICAL CHARACTERISTICS | |
|---|---|
| Electric power | W 340 |
| Power supply | 230V/1/50Hz |
| FEATURES | |
|---|---|
| Sliding front and back closing plexiglass | |
| Curved glass | |
| Internal Led lighting | |
| Stainless steel evaporator protection grille |
- *TYPE
- *Vetrina refrigerata*
- *EXPOSURE
- *Con bacinelle*
100 Items









.png)
